19 | 01 | 2020
Hrajeme zdarma: Crazy Birds – barevní opeřenci
Napsal uživatel Miroslav Supalek   
Sobota, 19 Červenec 2008 11:45

Osvědčený koncept populární logické hry Zuma, do detailů propracovaná grafika a maximální hratelnost – to jsou hlavní znaky titulu, který vám může pomoci ukrátit chvíle nepříjemné nudy.

Zuma co do popularity začíná pomalu konkurovat takovým matadorům herní scény jako je Tetris nebo Arkanoid. A není divu: geniálně jednoduchý a jednoduše geniální systém pochopíte velice snadno a pak už se jen můžete bavit nad vyváženou směsí logiky a akce. Stejně jako zde: musíte pozorovat barevné kuličky šinoucí se po drážce a umisťovat mezi ně další tak, abyste vytvořili barevné trojice.

Takovýto druh her si přímo říká o netradiční grafické zpracování a taky že se ho zde dočkáváme. Jak už název napovídá, zde jsou kuličky nahrazeny různobarevnými ptáčky. Ti jsou do detailu prokresleni a často kvůli pozorování jejich úsměvných grimas zapomenete na samotné hraní.

A pokud by vám to ještě nestačilo, najdete zde ještě jeden herní mód vycházející zase z jiné populární hry. Podtrženo sečteno, příjemná zábava na deštivé dny.

DOWNLOAD, homepage, 11 MB

Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Odkazy
Aktuální teplota
Janovice Živě
Anketa
Jaký prohlížeč používáte k brouzdání po INTERNETU?
 
Je připojeno
Právě připojeni - hostů: 33 
TOPlist