21 | 01 | 2019
Sonic Spike – modrý ježek opět v akci
Napsal uživatel Miroslav Supalek   
Pátek, 25 Duben 2008 23:19
Joomla! Logo

Ježek Sonic je jednou ze zasloužilých herních celebrit a jeho nová zpracování se neustále objevují jak na komerční, tak na freewarové scéně. Jaké je to poslední?

V první řadě se zaměříme na grafiku. Ta je, jak je patrné i z okolních obrázků, celkem vyvedená. Hodně se drží originálu, má vysoké rozlišení a mnoho detailů, takže po této stránce není co vytknout. Navíc nechybí původní zvuky a hudba, takže výsledný dojem je prakticky dokonalý.

Ovšem ježek Sonic si svou popularitu nezískal jenom líbivým vzhledem, ale také hratelností, která je dodnes považována za etalon v plošinovkách. A zde už to tak slavné není. Hra je totiž zaměřena hlavně na skákání, bez speciální skoku s rozběhem se prakticky neobejdete a pokud se jich sejde hned několik najednou, budete mít co dělat, abyste tu modrou kouli dostali, kam potřebujete. Podobně frustrující jako snaha dostat se na nepřístupná místa může být i neustále sbírání prstýnků, bez nichž nelze dokončit úroveň. Přijdete o ně však při střetu s protivníkem, takže na vás čeká kolotoč neustálého vracení se a sbírání.

Joomla! LogoSonic Spike tak není úplně pohodový a odpočinkový, jak obvykle Sonicova dobrodružství bývají. Škoda

DOWNLOAD, homepage, 4.5 MB

Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Odkazy
Aktuální teplota
Janovice Živě
Anketa
Jaký prohlížeč používáte k brouzdání po INTERNETU?
 
Je připojeno
Právě připojeni - hostů: 73 
TOPlist