21 | 02 | 2019
RI OKNA Tour 2008
Napsal uživatel Vladimír Šupálek   
Úterý, 01 Červenec 2008 10:36

Dne 30. 6. 2008 navštívil naši obec, se svým týmem, náš bývalý žák základní školy, pan Josef Zimovčák. Setkání proběhlo po etapě Ostrava - Oświęcim - a zpět a končila v Janovicích u základní školy.

Uskutečňila se malá besídka s panem Zimovčákem a místními občany, kde byly rozdány reklamní předměty, jako trička, plakáty a knížky o sportovní činnosti pana Zimovčáka.

Bohužel, díky poruše obecního rozhlasu, byla účast místních občanů velmi nízká.

 

Pár fotek ze setkání a video určitě doporučujeme zhlédnout.

Přivítání pana Zimovčáka na parkovišti před základní školou.

 

 

 

 

 

 

 

Ukázka vysokého kola (tzv. KOSTITŘASU Laughing ) před budovou obecního hostince kde si mohli přihlížející vyzkoušet jízdu na tomto pekelném vozidle. ZDE je video příjezdu do Janovic.

 

 

 

 

 

 

První odvážlivec se do sedla dostal za vydatné podpory p. Zimovčáka a jednoho přihlížejícího. Celou jízdu (pouze přez cestu) velice srdnatě komentoval jak se můžete podívat ZDE na natočeném videu.

 

 

 

 

 

 

Druhý odvážlivec se nakonec také do sedla dostal až s vydatnou podporou zato svou jízdu již nekomentoval a o to více se soustředil na zvládnutí bicyklu. Video ZDE.

 

 

 

 

 

 

Setkání s teprve začínajícími cyklisty.

 

 

 

 

 

 

 

A rozloučení nakonec. Do konce teto akce jim zbývá ještě hodně moc kilometrů tak jim popřejme hezké počasí, co nejméně poruch a žádné kolize Laughing

 

 

 

 

 

 

 

Touto cestou bych chtěl poděkovat svému spolužákovi, že i po letech nezapomněl na svá dětská léta, místní obec a ostatní vrstevníky. Podrobnosti o RI OKNA Tour 2008 najdete na http://www.higbic.cz/

Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Odkazy
Aktuální teplota
Janovice Živě
Anketa
Jaký prohlížeč používáte k brouzdání po INTERNETU?
 
Je připojeno
Právě připojeni - hostů: 99 
TOPlist