20 | 06 | 2019
Vodafone Pecka s Evropou 2
Napsal uživatel Darth Vader   
Čtvrtek, 12 Únor 2009 16:02

 

Vodafone Pecka s Evropou 2

Kolikrát si někdo z vás říkal: "Hernajs, kde já jenom tu písničku slyšel? Jak se to vlastně jmenuje?" Já si to říkal někdy nespočetně krát. A právě pro tyto případy je tady služba, kterou zavedl Vodafone.

Cituji přímo článek z webu Vodafonu

Tak tohle je opravdu pořádná pecka. Od 12. srpna jsme pro vás ve Vodafonu připravili zbrusu novou službu, která se jmenuje Pecka s Evropou 2. Díky ní během pár vteřin zjistíte, co to zrovna kolem vás hraje za písničku. Ať už z rádia, na koncertě nebo na párty.

No fakt. Slyšíte písničku, která vám doslova rozbuší srdce a rádi byste se dozvěděli, jak se jmenuje a kdo ji hraje. Stačí vytočit číslo 777 882 222, nastrčit mobil tak na 20 vteřin směrem k reprákům a za chvilku vám pošleme SMSku s názvem skladby a jménem interpreta. Zní to neuvěřitelně, ale je to pravda. Pecka totiž využívá databáze 4 milionů písniček a díky partnerství s Evropou 2 i 20 000 českých skladeb. Volání vás bude stát stejně jako normální hovor do naší sítě a příchozí textovka stojí 20 Kč i s daní. A když náhodou systém písničku nepozná, nezaplatíte mu za SMS vůbec nic. Přesto, a nebo možná právě proto, že v republice tuhle službu máme jenom my, nabízíme ji i zákazníkům konkurence. Protože to je fér.

 

Komentáře (0)Add Comment

Napiš komentář
menší | větší

busy
 
Odkazy
Aktuální teplota
Janovice Živě
Anketa
Jaký prohlížeč používáte k brouzdání po INTERNETU?
 
Je připojeno
Právě připojeni - hostů: 9 
TOPlist